دوره ارس (Aras Media Approach)

در کلاسهای آموزش زبان انگلیسی از طریق فیلم و موسیقی Media Approach داوطلبان تنها با بکارگیری فیلم و سریال ها جمله به جمله به فراگیری زبان انگلیسی می پردازند.
بدون شک یادگیری زبان انگلیسی در چنین فضایی بسیار آسان است، چرا که بسیاری از موانع روانشناختی که باعث می شود یک زبان آموز کمتر از رفتار کلامی وو حضور فعال در کلاس بهره برد، برطرف می شود و روند فراگیری زبان در محیطی دوستانه و طبیعی که در مجامع آکادمیک بین المللی آموزش زبان از آن به عنوان Real-life Situation و یا Authenticity یاد می شود به وجود می آید.
در کلاسهای فیلم و موسیقی با در نظر گرفتن زیر نویس و یا بدون زیر نویس و یا حتی بصورت “کارااوکه” (karaoke) فضایی بوجود می آید که حتی زبان آموزانن خجالتی نیز می توانند به راندمان مطلوبی برسند.
بدیهی است که شرکت در این دوره باعث افزایش کیفی مهارتهای گفتاری (Speaking) و شنیداری( Listening) و بهبود سطح تلفظ (Pronunciation) و لهجهه (Accent) می شود و بطور غیر مستقیم بر دیگر مهارت ها نظیر واژگان(Vocabulary)، گرامر(Grammar) و مهارت های فرهنگی (Culture)نیز تاثیر مثبت می گذارد.
موسسه ارس موفق به طراحی و برگزاری دوره های آموزش زبان از طریق فیلم و موسیقی در سطوح مختلف شده است که این دوره ها هم به موازات دوره هایی اصلی و هم بطور مستقل قابل اجرا خواهد بود. لازم به ذکر است که در صورت نیاز در این دوره ها می توان از منابع آموزشی نیز استفاده کرد.

 

sir-ken-robinson-at-ted-talks-education-102ra6k how_i_met_your_mother_2005_37_poster2 150e9da6d65982eebbff9a74290c7e11 14495-585b2095

MOJO-60s-Vol-7-cover-595

You might also like