دانلود فایل های جشنواره

برای دانلود بصورت لینک مستقیم ، روی فایل مورد نظر کلیک کرده و برای ورود به اسکای روم،راهنمای ورود به اسکای روم را تا آخر مطالعه نمایید.

Top Notch Fundamentals

فایل های Audio

فایل های Video

راهنمای ورود به Sky Room :

1- زبان آموز گرامی، پس از کلیک بر روی لینک دریافتی، به صفحه زیر هدایت میشوید که بایستی در قسمت «نام کاربری و گذرواژه» شماره تماس اعلامی خود به موسسه را وارد نمایید :

2- پس از کلیک بر روی دکمه ی «ورود»، به طور خودکار وارد کلاس میشوید .

3- نام کامل شما در قسمت «کاربران» به شکل زیر قابل مشاهده است. نام کاربر فرضی «ramin» بعنوان نمونه در این قسمت قرار گرفته است.

4- در قسمت چپ بالای صفحه، 7 آیکون وجود دارد که با کلیک بر روی آیکون دوم و سوم ، به ترتیب صدا و تصویر شما فعال میشود. با کلیک مجدد روی هر کدام میتوانید تصویر یا صدای خود را غیر فعال نمایید.

5- در صورت نیاز به ارسال هرگونه پیام نیز میتوانید از پنل «پیام ها» که در تصویر زیر نشان داده شده است، استفاده کنید.

6- مشکلات احتمالی به هنگام ورود به کلاس:
الف) «پیوند مربوطه نامعتبر است»: این خطا به معنای کپی نادرست لینک کلاس می باشد. لطفا از صحیح بودن لینک کپی شده اطمینان حاصل فرمایید.
ب) «کاربری شما تعریف نشده است»: این خطا به معنای صحیح بودن لینک اما اشتباه وارد شدن نام کاربری یا گذرواژه میباشد. درصورت برطرف نشدن مشکل، حتما با موسسه تماس بگیرید تا مشکل یاد شده، بررسی و برطرف گردد.
ج) لطفا دقت داشته باشید که برای ورود به اسکای روم بایستی فیلترشکن خود را خاموش کنید و ترجیحا از آخرین نسخه ی مرورگر گوگل کروم استفاده کنید.

قبلی
MHLE
بعدی
راهکارهای یادگیری آسان و سریع زبان انگلیسی

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نوع دوره :*
متقاضی کدام دوره هستید؟*

مقالات مرتبط :

keyboard_arrow_up