آیلتس فشرده ویژه مهاجرت

دوره آیلتس فشرده و فوق فشرده آکادمی زبان ارس :

بسیاری از متقاضیان مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور در جستجوی یک دوره مدون و فشرده آیلتس هستند تا بتوانند ظرف مدت چند ماه، از سطح پایه به نمره 7 آیلتس برسند. آکادمی زبان ارس، به عنوان مرکز تخصصی آیلتس با بهره گیری از متد به روز و اساتید مجرب در حوزه آیلتس، پاسخگوی این نیاز عزیزان می باشد.
آکادمی زبان ارس، برای ارائه خدمات آموزشی با کیفیت و واقع بینانه، برای عزیزانی که قصد مهاجرت و یا ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند، دوره فشرده آیلتس را به گونه ای طراحی کرده تا زبان آموز بتواند طبق جدول زمانی خود، بر اساس واقعیت های زمانی خود در کوتاه ترین زمان ممکن به نمره مطلوب برسند.
گاها تبلیغاتی مبنی بر اینکه “از صفر تا نمره 7 آیلتس را در 5 ماه بگذرانید” در سایت های مختلف دیده می شود. پس از تماس با این مجموعه ها و ثبت نام، اعلام می کنند که باید هفته ای 6 جلسه کلاس خصوصی شرکت کرده، هر جلسه 3 الی 4 ساعت، و در منزل نیز روزی 6 الی 8 ساعت مطالعه باید انجام شود. بدین معنا که شخص، باید تمام ساعات روز خود را به مطالعه و کلاس بگذراند. چیزی که شاید خیلی واقع گرایانه نباشد.
در آکادمی زبان ارس با برگزاری :

  • کلاس های خصوصی فشرده بر اساس تعداد روز مقدور و ممکن
  • با گزینش منابع صحیح و ارزیابی شده
  • ارائه جزوات خودآموز برای مطالعه در منزل
  • با به حداکثر رساندن بهره وری شما از زمان

آموزش را در کمترین زمان واقع گرایانه امکان پذیر می کند.

دوره های فشرده آیلتس آکادمی زبان ارس به کلیه زبان آموزانی که برای دریافت مدرک آیلتس از نظر زمانی محدودیت دارند ارائه شده و  از سطح مقدماتی (Elementary) زبان آموز را ظرف مدت 6 الی 9 ماه ( بسته به زمان و تعداد جلساتی که زبان آموز در هفته می تواند برای زبان صرف کند) به نمره ۷ آیلتس می‌رساند. بدیهی است با داشتن سطح زبانی بالاتر یا نمره هدف پایین‌تر، این زمان کمتر می‌شود.
در طی برنامه فوق فشرده، زبان آموز باید 5 روز در هفته در کلاس 90 دقیقه ای خصوصی آیلتس شرکت کند. مطالعه خارج از کلاس برای زبان آموزانی که قصد شرکت در دوره فشرده آیلتس را دارند بسیار حیاتی است. این افراد باید به طور متوسط، روزانه 3 الی 4 ساعت به مطالعه و انجام تکالیف در خارج از کلاس اختصاص دهند.

دوره آیلتس فشرده و فوق فشرده

مزایای کلاس خصوصی آیلتس (دریافت کلاس و پکیج شخصی سازی شده)

برگزاری کلاس خصوصی در مجموعه ارس آکادمی، صرفا به معنای برگزاری کلاس با یک نفر نیست. در کلاس خصوصی، مطالب، سرعت آموزش، نحوه ارائه مطالب بر اساس نیاز ها و واقعیات زبان آموز تنظیم می شود. در این کلاسها مزایای ذیل وجود دارد:

  •  برنامه زمان بندی به صورت منعطف و انفرادی: کلاس‌ها با توجه به وضعیت زمانی و مهارت‌های زبانی هر دانشجو طراحی می‌شود.
  •  افزایش سرعت یادگیری: به دلیل اختصاص زمان کلاس به یک زبان آموز، استاد بر اساس میزان مطالعه و یادگیری زبان آموز سرعت کلاس را مدیریت کرده تا زبان آموز با حداکثر بهره وری بتواند در کوتاه ترین زمان، بهترین نتیجه را کسب کند.
  •  در کلاس گروهی بر اساس سبک آموزش کلاسیک و پربازده برای جمع آموزش اتفاق می افتد. البته این مساله در کلاس های گروهی اتفاق بدی نیست. اما مزیت کلاس خصوصی بر این است که زبان آموز پس از ارزیابی های اولیه، بر اساس سبک یادگیری خود (روش دیداری، روش پلکانی، روش اتفاقی و …) فرآیند آموزش را ادامه خواهد داد.
  • کلاس های خصوصی، با نظارت و ارزیابی تیم مدیریتی آموزش خواهند دید و هر شخص بر اساس بازخورد دوره ای، مشاوره دریافت خواهد کرد.
کلاس خصوصی آیلتس (دریافت کلاس و پکیج شخصی سازی شده)

برنامه ریزی دقیق پشتیبانی مستمر در دوره فشرده آیلتس

اساتید توانمند و منابع آموزشی تراز اول به تنهایی کافی نیستند.
همه ما این تجربه را داریم. در ابتدای مسیر با انگیزه و سرعت بالا پیش می رویم، ولی در انتها کمی دلسرد و خسته می شویم و همواره نیازمند یک همراه هستیم تا با انگیزه و راهنمایی ما را در ادامه مسیر یاری کند.

بسیاری از داوطلبان در دوره فشرده آیلتس شروعی خوب دارند اما به علت انتظارات مطالعاتی برنامه، در صورتی که پشتیبانی های لازم به ویژه برای مطالعه خارج از کلاس خصوصی آیلتس را دریافت نکنند، خیلی سریع دچار سردرگمی شده و افت سرعت پیشرفت یادگیری مانع از رسیدن آنها به پایان برنامه در مدت زمان مدنظر می شود.
در آکادمی زبان ارس، در مسیر آموزش آیلتس شما هرگز تنها نیستید.
نکته حائز اهمیت این است که باید بتوان به صورت یکنواخت و مداوم بر اساس برنامه ریزی های اولیه، فرآیند آموزش را تا آخرین روز انجام داد. ما در اینجا با بهره گیری از تیم پشتیبانی مجرب، تمامی فرآیند آموزشی شما، پیگیری و ارزیابی می شود. شما هرگز تنها نیستید. تیم پشتیبانی ارس، به طور مستمر پاسخگوی سوالات هستند و با ارائه مشاوره، پیگیری پیشرفت آموزش و همچنین ارائه متون مربوط به آیلتس همراه شما خواهند بود تا شما هرگز مسیر را گم نکرده و از سرعت یادگیری شما کاسته نشود.

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

قبلی
بهترین روش های یادگیری آیلتس
بعدی
هزینه آزمون آیلتس در ایران

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نوع دوره :*
متقاضی کدام دوره هستید؟*

مقالات مرتبط :

keyboard_arrow_up