آموزش زبان انگلیسی نوجوانان

معرفی دوره کلاس های انگلیسی ترمیک نوجوانان :

یکی از قوی ترین کتاب‌ها در دوره آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان مجموع کتاب‌های سولوشن (solutions) از انتشارات آکسفورد است. این مجموعهٔ آموزشی از 5 سطح Elementary تا  Advanced‌ را پوشش می‌دهد. هر سطح کتاب سولوشن به طور دقیق و برنامه‌ریزی‌شده به تمام نکات چهار مهارت اصلی یعنی اسپکینگ، رایتینگ، ریدینگ و لیسنینگ مخصوص همان سطح می‌پردازد . به جرات میتوان گفت پس از اتمام تمامی این کتب دانشجو در سطح C1 خواهد رسید یعنی چیزی معادل ایلتس 8.
هر کتاب دارای 9 یونیت یا درس است که هر کتاب 3 ترم و هر ترم 18 جلسه میباشد. جلسه اخر به امتحان پایانی اختصاص داده شده است و شما در طول این 17 جلسه تدریس هر جلسه حدودا 2 صفحه ی مفید را با استفاده از امکانات آموزشی مدرن مثل اماده سازی فایل powerpoint سپری خواهین کرد و حتی کار درخانه یا homework به صورت از پیش تعیین شده همانند لغات جدید در این فایل گنجانده شده است.
مکالمات هر سطح از کتاب سولوشن با موضوعات جذاب و روزمره ذهن زبان‌آموز را به خوبی درگیر می‌کند. در طول یک درس از هر کتاب تمرین‌های متنوعی قرارداده شده است که یادگیری لغات، گرامر و مکالمه را محک می‌زند.

خصوصی یا نیمه گروهی

متناسب با خواسته شما

فشرده و نیمه فشرده

متناسب با زمان شما

آنلاین یا حضوری

متناسب با شرایط شما

آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته برای نوجوانان :

سطوح مختلف دوره نوجوانان

(پایه) Solution 1 : Elementary

(پیش متوسط) Solution 2 : Pre-Intermediate

(متوسط) Solution 3 : Intermediate

(بالای متوسط) Solution 4 : Upper-Intermediate

(پیشرفته) Solution 5 : Advanced

سطح زبان خود را نمی‌دانید؟

با شرکت در آزمون تعیین سطح، علاوه‌بر اطلاع از سطح زبان خود، می‌توانید در دوره‌های آموزشگاه زبان ارس شرکت کنید.

آشنایی با سری کتاب های Solution

کتاب سطح 1 سولوشن (Elementary)

در این سطح کتاب سولوشن زبان آموز موضوعات مربوط به غذا، لباس‌ها، مکان‌های داخل شهر، حیوانات و کارهای روزانه مکالمات انگلیسی را کاور میکند. درس اول این کتاب که با I مشخص شده است، شامل آموزش حروف الفبا، معرفی‌کردن و صحبت راجع به توانایی‌های فردی است. در ادامهٔ کتاب، زبان‌آموز یاد می‌گیرد:
• راجع به خانوادهٔ خود صحبت و آن‌ها را معرفی کند؛
• یک برنامهٔ روزانه را توصیف کند؛
• راجع به انواع غذاها و موضوعات ورزشی نظر بدهد؛
• تمام قسمت‌های خانه را به انگلیسی نام ببرد.
تمام این موضوعات جذاب در واقع همان مکالمات روزانه‌ای هستند که زبان‌آموز باید یاد بگیرد. علاوه بر تقویت مکالمه، موضوعات گرامری فراوانی مانند زمان‌های مختلف، سوالی کردن با how many و how much، استفاده از صفات و بکار بردن will در جمله، نیز مکملی برای یادگیری بیشتر آن‌ها است.

کتاب سطح 2 سولوشن (Pre-Intermediate)

این جلد نیز در 9 درس و با موضوعات جذاب همراه است. سطح کتاب solutions در جلد دوم Pre-Intermediate است.
در این سطح زبان‌آموز می‌تواند، دربارهٔ احساسات و گذراندن تعطیلات خود صحبت کند و توصیفاتی از سفرهای خود به شهرهای مختلف و تجربیات داشته باشد.
هر درس شامل یک مکالمه در مورد موضوع مشخص، بخش‌های مربوط به گرامر، یادگیری لغات و ریدینگ یا درک مطلب است. تمرینات فراوان در ۸ بخش‌ مختلف تضمین‌کنندهٔ یک یادگیری ماندگار است.

کتاب سطح 3 سولوشن (Intermediate)

در جلد سوم سطحی متوسط دارد و مخصوص زبان‌آموزانی است که دو کتاب قبل را گذرانده باشند. موضوعات منتخب در این کتاب آشنایی با اعضای بدن، محصولات مرتبط با تکنولوژی، هنرمندان و افراد معروف، انواع تفریحات، مسافرت و حمل و نقل هستند.
کتاب به گونه‌ای طراحی شده است که تمام استراتژی‌ها و مهارت‌های زبانی را شامل شده و تمرینات پی در پی و مستمر آن منجر به بالا رفتن سطح زبان‌آموز و آمادگی او برای ورود به سطوح بالاتر می‌شود.

کتاب سطح 4 سولوشن (Upper- Intermediate)

سطح چهارم این مجموعه نیز در 9 درس مختلف با تمرینات و نکات گرامری همراه است. سطح کتاب solutions در این جلد Upper- Intermediate است. در این سطح زبان‌آموز می‌تواند به راحتی مکالمه‌های پیچیده‌ای دربارهٔ موضوعات مختلف داشته باشد. این کتاب نیز موضوعات روزمره و جالبی مانند بیان احساسات و مشکلات، توصیف رفتاری و ظاهری، مسافرت و تعطیلات، روابط، خرید کردن، سلامتی و… را برای آموزش زبان انگلیسی انتخاب کرده است.

کتاب سطح ۵ سولوشن (Advanced)

آخرین جلد از این مجموعه، سطح 5کتاب سولوشن یا سطح پیشرفته (Advanced) است. این دورهٔ سنگین شامل قوانین گرامری پیچیده‌تر و لغات سطح بالاتر است؛ اما نگران نباشید کتاب به اندازهٔ کافی تمرین‌های مختلف برای هر موضوع گنجانده است تا باعث تثبیت نکات درسی در ذهن زبان‌آموز ‌شود.
• نکتهٔ مهم در این مجموعه این است که میزان محتوای این کتاب‌ها زیاد بوده و بیش از حد از تصاویر استفاده نشده است؛
• هر درس شامل ۸ بخش است که با حروف الفبا مشخص شده است؛
• هر قسمت به طور مجزا به مسائل گرامری، تمرینات لیسنینگ، گرامر و لغات می‌پردازد؛
• در انتهای هر کتاب نیز تمرینات متعددی برای بخش‌های مختلف قرار گرفته است.

درخواست مشاوره رایگان

برای کسب اطلاعات بیشتر درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

دوره های در حال برگزاری :

keyboard_arrow_up