آزمون آزمایشی آیلتس (ماک) چیست؟

آزمون آزمایشی آیلتس دقیقاً مشابه آزمون واقعی آیلتس است. این آزمون همان ساختار، سختی، همان نمره گذاری و زمان بندی آزمون آیلتس را دارد. اکثر داوطلبان آیلتس قبل از شرکت در آزمون واقعی، به عنوان ابزاری مفید برای ارزیابی آمادگی خود، آزمون‌های آزمایشی آیلتس را شرکت می کنند.

با توجه به هزینه گزاف آزمون اصلی آیلتس، شرکت در آزمون های آزمایشی آیلتس، هم از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد، هم استرس و نگرانی افراد برای شرکت در آزمون اصلی را به طور قابل محسوسی کاهش می دهد.

برگزاری آزمون ماک آیلتس در آکادمی زبان ارس :

آزمون های آزمایش آکادمی زبان ارس به سه روش برگزار می گردد.

با توجه به مشغله افراد که گاها باعث می شود نتوانند بیش از سه ساعت در آزمون شبیه سازی شرکت کنند، و همچنین نیاز های متفاوت زبان آموزان، آکادمی زبان ارس اقدام به برگزاری آزمون آزمایشی آیلتس به سه نحو می نماید تا پاسخگوی تمامی نیاز های هر زبان آموز باشد.

روش اول برگزاری آزمون ماک آیلتس :

این نحوه آزمون، ویژه زبان آموزانی می باشد که دوره کلاس های آموزش آیلتس خود را گذرانده باشند. این دوره بیشتر مورد استقبال زبان آموزان آکادمی ارس می باشد که بعد از اتمام دوره 3 ترمی آیلتس خود، 12 جلسه آزمون شبیه سازی آیلتس در هر 4 مهارت برگزار می گردد و بازخورد تشریحی و تحلیل به زبان آموزان ارائه می شود. ویژگی منحصر به فرد این دوره، هزینه مقرون به صرفه آن می باشد.

روش دوم برگزاری آزمون ماک آیلتس :

این نحوه آزمون، به صورت تک مهارت و به طور هفتگی برگزار می گردد. زبان آموزان می توانند هر مهارت را به طور جداگانه ثبت نام کرده و نمره خود را در آن مهارت بسنجند و جواب تشریحی دریافت کنند.

روش سوم برگزاری آزمون ماک آیلتس :

این نحوه آزمون، ویژه زبان آموزانی می باشد که می خواهند خود را در یک آزمون کاملا شبیه سازی شده، با جو و نحوه آزمون آشنا کنند. در این آزمون همانند آزمون رسمی آیلتس، در یک بازه 3.5 ساعته، سه مهارت Reading, Listening and Writing آزمون گرفته شده و مهارت Speaking  نیز جداگانه امتحان گرفته می شود. تمامی جزییات یک آزمون آیلتس، از جدیدترین پاسخ نامه های آیلتس تا نحوه چینش صندلی ها بر اساس خود آزمون آیلتس به طور کامل رعایت شده است.

آزمون ماک آیلتس

چرا آکادمی زبان ارس را برای آزمون ماک آیلتس انتخاب کنیم ؟

نحوه انتخاب سوالات و برگزاری آزمون های شبیه سازی آیلتس در آکادمی زبان ارس بر اساس به روزترین آزمون های آیلتس تدوین شده است. تنوع نوع برگزاری های آزمون، این شرایط را برای تمامی زبان آموزان فراهم می سازد تا بر اساس نیاز خود و زمان بندی خود بتوانند از این آزمونهای شبیه سازی شده بهره مند شوند. دریافت بازخورد (فیدبک) تخصصی و تشریحی با جزییات دقیق، کمک شایانی به رفع نقاط ضعف شما می کند تا هرچه بهتر بتوانید نمره مورد قبول را در آزمون آیلتس کسب کنید.


امتیازاتی که آزمون شبیه سازی آیلتس (ماک) آکادمی زبان ارس را متمایز می کند :

  • تنوع نوع امتحانات:

هر زبان آموزی با هر برنامه کاری و مشغله ای می تواند در این آزمون ها شرکت کند. اگر می خواهید با شرایط کامل و جو آزمون آشنا شوید می توانید در آزمون کامل شرکت کنید. اگر به دلیل مشغله کاری و هر دلیل دیگری، زمان کافی برای شرکت در آزمون کلی را ندارید، و یا فقط در یک مهارت ضعف دارید، می توانید در آزمون های تک مهارت شرکت کنید و بازخورد تشریحی-تخصصی دریافت کرده و نقاط ضعف خود را برطرف کنید. و چنانچه دوره آیلتس خود را گذرانده ولی همچنان استرس دارید و فکر می کنید تسلط کامل بر امتحان ندارید، با شرکت در ترم 12 جلسه ای آزمون آیلتس، با اعتماد کامل در آزمون شرکت کنید.

  • سوالات آزمون

سوالات آزمون های شبیه سازی شده از منابع معتبر و با بررسی های تخصصی تیم آیلتس ارس تهیه می شوند. سوالات براساس سختی و انسجام بررسی شده، ارزیابی می شوند، و سپس برای برگزاری آزمون ارائه می گردند. این سوالات از آزمون های اصلی آیلتس در سالهای گذشته انتخاب می شوند. در بخش رایتینگ نیز، پس از ارائه بازخورد (فیدبک)، یه نمونه صحیح نوشته شده از همان آزمون نیز برای زبان آموزان ارسال می گردد تا علاوه بر آشنایی با نقاط ضعف خود، بتوانند متن خود را از لحاظ محتوا با آنچه یک نویسنده نمره 9 باید ارائه دهد، مقایسه کنند.

  • پاسخ نامه:

در برگزاری آزمون های شبیه سازی شده، همان پاسخنامه آزمون اصلی آیلتس ارائه خواهد شد تا زبان آموزان با تمامی آزمون تا آخرین جزییات آشنا شوند.

  • ارائه بازخورد تشریحی و شفاهی:

در آزمون های شبیه سازی آکادمی زبان ارس، اتمام آزمون آیلتس به معنای اتمام کار شما نیست. پس از برگزاری امتحان، در بخش speaking و همچنین Writing بازخورد تشریحی به صورت نوشتاری و شفاهی به شرکت کنندگان ارائه خواهد شد. تمامی نکات مربوط به لغت، گرامر، تلفظ، استفاده از collocations و نکات مربوط به Coherence & Cohesion و دیگر معیار های نمره دهی به جزییات ارائه میگردد و راهکارهای ضعف آنها نیز معرفی خواهد شد.

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

قبلی
دوره های تخصصی آیلتس آکادمی زبان ارس
بعدی
بهترین روش های یادگیری آیلتس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

متقاضی کدام دوره هستید؟*

مقالات مرتبط :

keyboard_arrow_up