معرفی دوره پیشزفته CPE بزرگسالان :

دوره CPE برای آن دسته از زبانی مناسب است که دوره CAE و یا دوره Advanced زبان انگلیسی را به اتمام رسانده و به دنبال یادگیری مباحث تکمیلی و فوق پیشرفته زبان انگلیسی هستند.

خصوصی یا نیمه گروهی

متناسب با خواسته شما

فشرده و نیمه فشرده

متناسب با زمان شما

آنلاین یا حضوری

متناسب با شرایط شما

دوره آموزش زبان انگلیسی CPE  :

دوره CPE

Proficiency Masterclass : CPE

سطح زبان خود را نمی‌دانید؟

با شرکت در آزمون تعیین سطح، علاوه‌بر اطلاع از سطح زبان خود، می‌توانید در دوره‌های آموزشگاه زبان ارس شرکت کنید.

آشنایی با سری کتاب های Proficiency Masterclass

Proficiency Masterclass یکی از موفق‌ترین کتاب ها در زمینه آموزش زبان انگلیسی در سطوح تخصصی و پیشرفته است. این کتاب با ایجاد انگیزه در زبان آموزان، به آنها کمک می کند تا مهارت های لازم را در به کارگیری زبان انگلیسی به شکل پیچیده، صحیح و طبیعی و پرکاربرد کسب نمایند. با ارائه جدید ترین و پرکاربرد ترین لغات و اصلاحات و نکات و تمرینات ساختاری برای کسب چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی که به تسلط زبان آموزان بر آزمون CPE کمک شایانی می کند.
کتاب Proficiency Masterclass یک دوره کاملا مطلوب برای زبان‌آموزان بزرگسال است، مخصوصاً برای کسانی که خود را برای امتحان CPE آماده می‌کنند. مطالب این کتاب باعث می‌شود زبان‌آموزان بخش‌های مختلف آزمون CPE را بهتر درک کنند. این کتاب شامل 12 بخش است که هر کدام با تمرکز بر یک موضوع جدید مانند محیط، خانواده و روابط، امور پولی، سفر و گردشگری و غیره تمرکز دارند. هر بخش به مهارت‌های مختلف اعم از مهارت‌های خواندن، شنیداری، گفتاری، گرامر و واژگان می‌پردازد که همه آن‌ها مناسب سطح CPE می‌باشد.این کتاب جهت دوره زبان انگلیسی عمومی معرفی شده است.

درخواست مشاوره رایگان

برای کسب اطلاعات بیشتر درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

دوره های در حال برگزاری :

keyboard_arrow_up