معرفی دوره پیشرفته FCE بزرگسالان :

یکی از مدارک انگلیسی کمبریج است. این محبوب ترین آزمون کمبریج می باشد که توسط هزاران کسب و کار و موسسه آموزشی در سراسر جهان پذیرفته شده است. مدرک FCE ثابت می کند که شما مهارت های زبانی برای زندگی و کار مستقل در یک کشور انگلیسی زبان یا تحصیل در دوره های آموزشی به زبان انگلیسی را دارید.

خصوصی یا نیمه گروهی

متناسب با خواسته شما

فشرده و نیمه فشرده

متناسب با زمان شما

آنلاین یا حضوری

متناسب با شرایط شما

دوره آموزش زبان انگلیسی FCE :

دوره پیشرفته FCE

Objective First : FCE

سطح زبان خود را نمی‌دانید؟

با شرکت در آزمون تعیین سطح، علاوه‌بر اطلاع از سطح زبان خود، می‌توانید در دوره‌های آموزشگاه زبان ارس شرکت کنید.

آشنایی با کتاب Objective First

کتاب Objective First با ویرایش چهارم در سال ۲۰۱۵ منتشر شده است که از پرفروش ترین کتاب های آزمون اولیه یا همان FCE (مخفف : First Course) است که به تازگی منتشر شده است. این کتاب برای زبان آموزان متقاضی آزمون B2 First انگلیسی کمبریج طراحی گردیده است. کتاب Objective First Fourth Edition شامل موارد امتحانی ۲۰۱۵ و ترکیبی از نحوه برگزاری آزمون در سال های اخیر می باشد که به همراه یک Work Book که شامل تمرینات زبانی و لغاتی که در کتاب Student موجودند می باشد. علاوه بر کتاب ها یک حلقه لوح فشرده صوتی نیز همراه کتاب بوده که شامل محتوای صوتی داخل کتاب است  که کمک میکند دانشجو نگاهی پیشرفته تر روی زبان انگلیسی داشته باشد.

این کتاب بیست و چهار بخش را شامل می شود که هر بخش به موضوعی جداگانه پرداخته است. تمرکز این مجموعه بر روی واژگان، گرامر و موارد ضروری که برای آزمون لازم است می باشد. از ویژگی های این مجموعه می توان به سوالات و تمارین متعدد پس از هر درسنامه اشاره کرد. همچنین متن روان و قابل فهم Objective First، باعث می شود که این کتاب به مجموعه ای کاملا خودآموز تبدیل شود. درسنامه ها تقریبا کوتاه بوده هرکدام از آنها برای یک جلسۀ آموزشی کاملا مناسب است.

درخواست مشاوره رایگان

برای کسب اطلاعات بیشتر درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

دوره های در حال برگزاری :

keyboard_arrow_up