دوره های آموزش زبان انگلیسی ویژه سازمان ها،شرکت ها و نهادها در بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی

با توجه به تجربیات موفق آموزشگاه های رنگین کمان،این بار آموزشگاه زبان انگلیسی ارس در زمینه آموزش زبان بزرگسالان موفق به طراحی سیلابس مختص دوره ارس شده است ،که در این سیستم آموزشی قصد داریم در کوتاه ترین مدت متقاضیان را به هدف مطلوبشان برسانیم.

روش تدریس زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان انگلیسی ارس برای سازمان ها :

داوطلبان در آموزشگاه زبان انگلیسی ارس با بکارگیری کتاب های Top Notch به عنوان محور اصلی در کنار فیلم ،سریال ها و برنامه های تلویزیونی،مجلات و مطالب اینترنتی ،کتاب داستان،موسیقی و تحلیل جمله به جمله به فراگیری زبان انگلیسی می پردازند.

مدت زمان آموزش :

این دوره کمتر از یک سال بطول می انجامد ، و هم به موازات دوره های اصلی دراز مدت و هم به طور مستقل قابل اجرا خواهد بود.
بدون شک یادگیری زبان انگلیسی در چنین فضایی بسیار آسان است.چرا که بسیاری از موانع روانشناختی که باعث می شود یک زبان آموز کمتر از رفتار کلامی و حضور فعال در کلاس بهره برد، برطرف می شود .و روند فراگیری زبان در محیطی دوستانه و طبیعی که در مجامع آکادمیک بین المللی آموزش زبان از آن به عنوان Real-life Situation و یا Authenticity یاد می شود به وجود می آید.

در کلاسهای فیلم و موسیقی با در نظر گرفتن زیر نویس و یا بدون زیر نویس و یا حتی بصورت “کارااوکه” (karaoke) فضایی بوجود می آید که حتی زبان آموزان خجالتی نیز می توانند به راندمان مطلوبی برسند.این به معنای بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی بودنه.انگلیسی برای همه.

keyboard_arrow_up