دور ه های آیلتس | گروهی و خصوصی

دوره آیلتس آموزشگاه زبان ارس

آکادمی زبان ارس، به عنوان یکی از تخصصی ترین و معتبرترین مراکز آیلتس غرب تهران، برگزار کننده با کیفیت ترین و منسجم ترین دوره های آیلتس می باشد.

در این دوره ها، با بهره گیری از مجرب ترین اساتید و مصححین آیلتس، تمامی نکات، جزییات و تکنیک های آیلتس آموزش داده خواهد شد. این دوره ها با تکیه بر هر 4 مهارت تمامی مطالب مورد نیاز جهت :

  • مدیریت زمان
  • نحوه پاسخگوی به انواع سوالات (multiple-choice questions, fill in the blanks, matching tasks, title selection and etc)
  • اصول نگارش
  • تصحیح گفتار و تلفظ ها و…

به صورت تخصصی ارائه می شود. همچنین با برگزاری آزمون های آزمایشی آیلتس مدون و دوره ای، تمامی نقایص برطرف شده و اعتماد به نفس لازم نیز در زبان آموزان تقویت می گردد.

آکادمی زبان ارس با بهره گیری از متد نوین در آموزش آیلتس، به طور تخصصی به تقویت مهارت های زبان آموزان پرداخته تا بدست آوردن نمره 7.5 چیزی دور از دسترس برای شرکت کنندگان در این آزمون نباشد.

پیش نیاز دوره آیلتس آموزشگاه زبان ارس :

دوره های آموزش آیلتس آکادمی زبان ارس در 3 ترم با هدف کسب نمره 7.5 و بالاتر برگزار می شود. این دوره برای افرادی است که دوره Intermediate  را گذرانده باشند، در غیر اینصورت با گذراندن دوره Pre-IELTS می توانند به دوره های تخصصی آیلتس وارد شوند.

3 ترم  22 جلسه ای می باشد که هر جلسه 2 ساعت می باشد.

یک ترم چهارم اختیاری نیز برای زبان آموزان در نظر گرفته شده که  در این ترم چهارم، 12 جلسه آزمون آیلتس برگزار خواهد شد.

هدف آموزش آیلتس در 3 ترم اول آموزشگاه زبان ارس :

  • تشریح فرمت آیلتس
  • آشنایی با نحوه و ساختار آزمون
  • آموزش و تمرین گرامرها و لغات مورد نیاز آزمون
  • آشنایی با انواع سوالات آزمون و نحوه پاسخگویی به هر کدام
  • تمرینات هر چهار مهارت آزمون و ارایه بازخورد تحلیلی
  • ارائه نکات کلیدی برای افزایش نمره آزمون

هدف آموزش آیلتس در ترم 4  :

در ترم چهارم 12 جلسه مخصوص آزمون در نظر گرفته شده است. پس از اتمام سه ترم اول و آشنایی و تسلط به تمامی مطالب آزمون، در 12 جلسه پایانی با گذراندن چندین آزمون آزمایشی آیلتس و در یافت بازخورد تحلیلی، هیچ ترس و عدم اطمینانی برای موفقیت در آزمون باقی نخواهد ماند.

دوره های تافل نیز زیر نظر برترین اساتید آموزشی دوره های تافل برگزار می گردد.

 

دور های آیلتس و تافل

منابع آموزشی

دوره های آیلتس آکادمی زبان ارس، با بهره گیری از بروزترین و کاملترین منابع آیلتس، یک پکیج و برنامه مدون برای آموزش شما ارائه می دهد. آزمون آیلتس همواره دستخوش تغییرات در منابع خود می باشد. بر همین اساس، آکادمی زبان ارس نیز، به طور مستمر مطالب و پکیج های آموزشی خود را بازبینی و به روز رسانی می کند.

برای دوره کامل آیلتس، از کتب Mindset در سه سطح استفاده می شود. این کتاب در 4 سطح توسط Cambridge ( مرکز طراحی سوالات آیلتس) طراحی و چاپ می شود. ترکیب منحصر به فرد آن از محتوای چاپی و آنلاین به شما امکان می دهد طول دوره و تمرکز را مطابق با نیازهای خود سفارشی کنید. درس های موضوع-محور به نوبه خود هر یک از چهار مهارت را پوشش می دهند و پیدا کردن آنچه را که می خواهید آسان می کند. هر سطح شامل استراتژی‌های یادگیری، تمرین مهارت‌ها و تمرین امتحان است که برای کمک به دانش‌آموزان در دستیابی به نمره مورد نظر خود طراحی شده است. نکات ارائه شده در این کتابها به زبان‌آموزان کمک می‌کنند تا از اشتباهات رایج اجتناب کنند. این دوره برای دانش آموزانی که برای ماژول آکادمیک آماده می شوند، مناسب است. همچنین کتابهای آزمون آیلتس Cambridge IELTS Test در 17 جلد، کاملترین منبع سوالات مدون آیلتس، در کنار کتاب Mindset منبع غنی از هر آنچه یک زبان آموز به آن نیاز دارد مهیا می کند.

در کنار این منابع، پکیج جزوات و تمرینات ارس نیز، به همراه مشاوره تحصیلی و برنامه زمانی مطالعه توسط تیم تخصصی ارس، تمامی نیاز شما عزیزان را برطرف میکند.

دوره های مرکز آیلتس ارس

دوره های آموزش آیلتس آکادمی زبان ارس در 3 ترم با هدف کسب نمره 7.5 و بالاتر برگزار می شود. این دوره برای افرادی است که دوره Intermediate  را گذرانده باشند، در غیر اینصورت با گذراندن دوره Pre-IELTS  می توانند به دوره های تخصصی آیلتس وارد شوند.  3 ترم  22 جلسه ای می باشد که هر جلسه 2 ساعت می باشد.  یک ترم چهارم اختیاری نیز برای زبان آموزان در نظر گرفته شده که  در این ترم چهارم، 12 جلسه آزمون آیلتس برگزار خواهد شد. هدف در 3 ترم اول آزمون آیلتس به شرح ذیل است:

–        تشریح فرمت آیلتس

–        آشنایی با نحوه و ساختار آزمون

–        آموزش و تمرین گرامرها و لغات مورد نیاز آزمون

–        آشنایی با انواع سوالات آزمون و نحوه پاسخگویی به هر کدام

–        تمرینات هر چهار مهارت آزمون و ارایه بازخورد تحلیلی

–        ارائه نکات کلیدی برای افزایش نمره آزمون

 

در ترم چهارم 12 جلسه مخصوص آزمون در نظر گرفته شده است. پس از اتمام سه ترم اول و آشنایی و تسلط به تمامی مطالب آزمون، در 12 جلسه پایانی با گذراندن چندین آزمون آزمایشی آیلتس و در یافت بازخورد تحلیلی، هیچ ترس و عدم اطمینانی برای موفقیت در آزمون باقی نخواهد ماند.

بیشتر بخوانید : دوره های آموزش زبان انگلیسی آموزشگاه زبان ارس

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

قبلی
آزمون ماک آیلتس
بعدی
بهترین روش های یادگیری آیلتس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

متقاضی کدام دوره هستید؟*

مقالات مرتبط :

keyboard_arrow_up