دوره تخصصی تربیت مدرس زبان انگلیسی TEC و TTC

معرفی دوره کلاس های تربیت معلم :

فرق دوره ما با TTC که در بازار شنیده این این است که در این دوره برخلاف دوره های موجود در بازار ما فقط به موضوعات و ساختار های کاربردی به طور عملی میپردازیم و همچنین سطح دانشی کاندید ها را در گرامر و لغات را به طور چشکگیری بالا میبریم تا با آمادگی هرچه تمام تر وارد بازار کار شوید. این دوره برپایه استاندارد های بین المللی سلتا است و خلاصه ای نیز از کتاب های تدریس Jeremy Harmer و Laursen Freeman تدریس خواهد شد و کتاب اصلی این دوره learning teaching از Jim Scrivener است.

خصوصی یا نیمه گروهی

متناسب با خواسته شما

فشرده و نیمه فشرده

متناسب با زمان شما

آنلاین یا حضوری

متناسب با شرایط شما

آموزش دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی |TTC|TEC :

چه افرادی باید در دوره ویژه تربیت معلم زبان انگلیسی شرکت نمایند؟
افرادی که به دنبال یادگیری نحوه صحیح و حرفه ای آموزش زبان انگلیسی و کار کردن به عنوان استاد زبان انگلیسی به صورت شخصی و یا در موسسات مختلف می باشند متقاضیان شرکت در این دوره هستند. شما با شرکت در این دوره خواهید توانست نحوه تدریس هر بخش و مهارت زبان انگلیسی را با روش های مخصوص و مدرن فراگرفته و با دریافت مدرک پایان دوره در هر آموزشگاهی به تدریس زبان انگلیسی بپردازید. البته این دوره برای افرادی که قبلا در جای دیگر دوره تربیت مدرس را گذرانده اند نیز مناسب می باشند تا سطح خود را در تدریس ارتقا دهند.

دوره تربیت مدرس

learning Teaching : TTC | TEC

سطح زبان خود را نمی‌دانید؟

با شرکت در آزمون تعیین سطح، علاوه‌بر اطلاع از سطح زبان خود، می‌توانید در دوره‌های آموزشگاه زبان ارس شرکت کنید.

آشنایی با سری کتاب های learning Teaching

این کتاب هم اکنون منبع اصلی دانشجویان فوق لیسانس در حوزه تدریس زبان انگلیسی در دانشگاه های مطرح دولتی کشور است.
کتاب Learning Teaching، یکی از محصولات آموزشی انتشارات مک‌میلان، توسط Jim Scrivener نوشته شده است. این کتاب برای اولین‌بار در سال ۱۹۹۴ به چاپ رسید و به دلیل استقبال مدرسان و ثمربخشی محتوای آن، تاکنون مورداستفاده بوده است.
در ویرایش نهایی این کتاب، مطالب کتاب بر اساس مفاهیم نوظهور عرصه‌ی آموزش و پیشرفت‌های جدید English language teaching یا ELT مورد بازبینی و اصلاح قرار گرفته است.
این کتاب به‌عنوان یکی از منابع کارآمد و مفید برای تربیت مدرسان زبان انگلیسی چه در دانشگاه و چه در دوره‌های آموزشی آزاد در نظر گرفته می‌شود.
با تسلط به هر یک از مباحث مختلف این کتاب که در قالب بیش از ۴۰۰ صفحه ارائه شده است، مدرسان می‌توانند سطح تدریس خود را ارتقا دهند.
از نکات قابل‌توجه در مورد این کتاب این است که یک‌راست سر اصل مطلب می‌رود و از اضافه‌گویی پرهیز می‌کند. این نکته به کسب بهترین نتیجه در کمترین زمان ممکن منجر می‌شود که برای مدرسان پرمشغله، موهبت بزرگی است.

درخواست مشاوره رایگان

برای کسب اطلاعات بیشتر درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

دوره های در حال برگزاری :

keyboard_arrow_up