آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان

 دوره کلاس های انگلیسی ویژه 15 سال به بالا :

این دوره برای افراد ۱۵ سال به بالا طراحی شده‌است و شامل دو بخش دوره‌های مبتدی و متوسط در ۲۴ ترم و دوره‌های تخصصی و پیشرفته در ۱۸ ترم است.
آموزشگاه زبان ارس با بهره گیری از جدیدترین کتاب ها و دوره های آموزش زبان انگلیسی ، از کتاب های به روز و فوق العاده Evolve استفاده میکند. ( انتشارات دانشگاه کمبریج ، در سال 2019 یکی از بهترین کتب آموزش زبان انگلیسی را با عنوان Evolve منتشر کرد. ) این کتاب برای بزرگسال 18 سال به بالا طراحی شده است.
این سری کتاب ها توسط تعداد بسیار زیادی از مشاورین و متخصصان زبان انگلیسی از دل مکالمات دانش آموزان مختلف در موسسات مختلف طراحی شده است.

  • هر کتاب شامل 4 ترم 20 جلسه ای است و هر کتاب 12 درس دارد.
  • هر جلسه تقریبا 2 صفحه آموزش اتفاق میفتد
  • تمامی دوره ها شامل جلسات مجزا برای Free discussion یا بحث آزاد
  • همچنین جلسه مجزا برای کارکردن روی کتاب ویدیو این سری کتاب ها است به طوری که قبل از تماشای فیلم مربوط به یونیت مربوطه با یک تمرین before you watch را دانش آموزان انجام میدهند تا با لغات فیلم آشنا بشوند ، سپس فیلم پخش شده و در حین فیلم فعالیت مربوط به while watching انجام میشود و سپس پس از تماشا و انجام فاز 2 تمرینات یک فعالیت speaking متناسب با فیلم از سوی کتاب طراحی شده است که به اسم after you watch هست و دانشجویان به مرحله ی تولید زبانی در دنیای واقعی میرسند.
    این کتاب شامل 6 سطح مختلف هست که به ترتیب A1,A2,B1,B1+,B2,C1 . یعنی تا پایان کتاب شماره 6 فرد حدودا دانش کافی برای کسب نمره 7.5 تا 8 آیلتس را دارد.
خصوصی یا نیمه گروهی

متناسب با خواسته شما

فشرده و نیمه فشرده

متناسب با زمان شما

آنلاین یا حضوری

متناسب با شرایط شما

آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته برای بزرگسالان :

سطوح مختلف دوره بزرگسالان

(پایه) Evolve 1 : Fundamental

(مقدماتی) Evolve 2 : Elementary

(پیش متوسط) Evolve 3 : Pre-Intermediate

(متوسط) Evolve 4 : Intermediate

(بالای متوسط) Evolve 5 : Upper-Intermediate

(پیشرفته) Evolve 6 : Advanced

سطح زبان خود را نمی‌دانید؟

با شرکت در آزمون تعیین سطح، علاوه‌بر اطلاع از سطح زبان خود، می‌توانید در دوره‌های آموزشگاه زبان ارس شرکت کنید.

آشنایی با سری کتاب های EVOLVE

چگونه هر 4 مهارت در این کتب تدریس میشود؟

در کتاب Evolve بر روی این خصیصه ( تلفیق چند مهارت به طور همزمان ) تمرکز ویژه ای شده است تا به دانشجویان کمک کند تا بتوانند تاثیرگذار و صحیح انگلیسی را در دنیای واقعی استفاده کنند. از همین رو همواره در بخش 4 هر درس مهارت های اصلی Speaking – Listening – Reading و Writing به شیوه های مختلف تلفیق میشوند.

هر درس در کتاب Evolve به 5 بخش تقسیم میشود.

در بخش 1 و 2 هر درس Vocabulary و Grammar ضروری آن درس معرفی و تمرین میشوند.

در بخش 3 هر درس اصطلاحات و ساختار های پرکابرد در مکالمه در کنار نکات متعدد برای تقویت تلفظ دانشجویان معرفی و تمرین میشوند. Listening + Speaking) ).

همچنین در صفحات پایانی کتاب تمرینات اضافه لغت و گرامر مربوط به هر درس تعبیه شده اند تا دانشجویان فرصت تمرین بیشتر داشته باشند.

تقویت مهارت مکالمه (Speaking) با Evolve

یکی از مهمترین اهداف کتاب Evolve ، تقویت مهارت Speaking (مکالمه) میباشد. این کتاب در هر سطح، 12 موضوع جذاب و به روز را مورد بحث و بررسی قرار میدهد و با قرار دادن دانشجویان در موقعیت هایی مشابه آنچه در دنیای واقعی تجربه خواهند کرد، آنان را به استفاده از لغات و گرامری که در هر بخش به صورت موضوعی(SITUATIONAL) فرا میگیرند، تشویق میکند.
کتاب Evolve تنها به قراردادن فعالیت های رایج برای تقویت مکالمه از جمله Role play activities ، Discussion activities ، Debates ، Picture describing ، Storytelling وInterviews بسنده نکرده و با اختصاص دادن 12 بخش کامل
( Time To Speak )در کنار هزاران فعالیت مکالمه محور ، آموزش اصطلاحات رایج انگلیسی در قالب Insider English و Useful Phrases، قدمی بلند در راستای تقویت مهارت Speaking دانشجویان برداشته است.
یکی از خصوصیت های اساسی که باعث پیشرفت چشمگیر در مهارت Speaking میشود، اعتماد به نفس بالاست. کتاب Evolve با قراردادن نمونه های متناوب ویدیویی از زبان آموزان واقعی و متخصصین در حوزه های مختلف در قالب QR کد تلاش کرده است تا اولین کتاب در دنیا باشد که با نمایش نمونه های دست یافتنی به زبان آموزان کمک کند تا نه تنها با اعتماد به نفس بالاتری انگلیسی صحبت کنند بلکه بتوانند در رابطه با موضوعات مختلف ایده پردازی کنند و به تفصیل صحبت کنند. پس در کنار کتاب STUDENT BOOK و workbook ک همگی با آنها آشنایی دارند یک کتاب دیگر به اسم video book به دانشجو اعطا میشود ک با برنامه ریزی طبث سیلابس روی فیلم ها کار میشود و شاگردان قادر به این هستند ک آنچه در کتاب یاد میگیرند را به طور کاربردی در دنیای واقعی مشاهده کنند.هدف اصلی این سری از کتاب های کمبریج ارتقای مکالمه هست که تقریبا بالای 70 درصد کتاب توجه به مکالمه دارد و دانشگاه کمبریج برای شناخت هرچه عمیق تراز نیازهای زبان آموزان ، با بیش از 2000 دانشجوی زبان انگلیسی مصاحبه ای را انجام داد تا بتواند جذاب ترین موضوعات و مهارت ها را از دیدگاه دانشجویان در کلاس درس شناسایی کند.ما حصل این پروژه پیچیده به تحریر در آوردن مجموعه ای 6 جلدی شد، که سطح زبانی دانشجویان را از A1 (مبتدی) به C1 ( پیشرفته) میرساند .

تقویت گرامر با Evolve

• معرفی 24 گرامر پرکابرد زبان انگلیسی در هر سطح
• تمرین های متعدد گرامر در کتاب درس و کتاب کار
• وجود بخش های متعدد مکالمه طراحی شده مختص گرامرهدف
• تمرین های طراحی شده مختص گرامر در انتهای کتاب درسی
• تمرین های طراحی شده به صورت دیجتال

درخواست مشاوره رایگان

برای کسب اطلاعات بیشتر درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

دوره های در حال برگزاری :

keyboard_arrow_up