معرفی بهترین وب سایتهای آموزش انگلیسی

سایت British Council

وب سایت جهانی شورای فرهنگی بریتانیا  یا همان  British Council سازمانی بریتانیایی فعال در ارائهٔ فرصت‌های آموزشی و فرهنگی در عرصهٔ بین‌الملل است. این شورا که به عنوان سازمانی خیریه در انگلستان و ولز و اسکاتلند ثبت شده‌است، در سال ۱۹۳۴ با نام «کمیتهٔ بریتانیا برای روابط با دیگر کشورها» تأسیس شد .

این شورا در زمینه آموزش زبان انگلیسی محتوای بسیار مفیدی را در اینترنت منتشر نموده است.

دو بخش بسیار مهم در زمینه زبان انگلیسی بخش بالغین adult و بخش نوجوانان teens هستش.

هر کدام از این بخش ها مهارت های چهارگانه را پوشش میدهند.

  • بخش آموزش های زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان
  • بخش آموزش های زبان انگلیسی برای بزرگسالان
  • بخش آموزش های زبان انگلیسی برای سازمان ها
  • بخش آموزش های آنلاین زبان انگلیسی

در هکدام از بخش های آموزشی این سایت ، تمارینی طراحی شده است که میتوانید مهارت های listening,Writing,reading,speaking خود را تقویت کنید.

ضمنا برای افرادی که قصد دارند در ازمون بین المللی آیلتس IELTS شرکت کنند پیشنهاد میکنم تمارین این وب سایت را با دقت کامل انجام دهند. چرا که انجمن British Council خود یکی از برگزار کنندگان آزمون ایلتس میباشد.

https://www.britishcouncil.org/

آموزش آنلاین رایگان انگلیسی | وب سایت usalearns

وقتی که وارد این وب سایت میشوید بر روی start now کلیک کنید و ثبت نام کنید. بعد وارد نمودن ایمیل و نام و فامیل می بایست پسوردتونو تعین کنید. به محض ثبت نام شما میتونید از پنل کاربریتون استفاده کنید و درس مورد نظر خودتونو استفاده کنید.

توجه کنید که موضوعات مطرح شده در این وب سایت از مقدماتی ترین سطح ها بوده و نگران این نباشید که این وب سایت در سطحی بالاتر از شما باشد.

این وب سایت سعی نموده تا جای ممکنه به تقویت چهار مهارت انگلیسی شما کمک کند. بهتون پبشنهاد میکنم همین الان یک سری به این سایت بزنید و اونو تجربه کنید.

لازمه بگم که در تمام دروس ، ویدئو هایی از استاد زبان برای شما پخش میشه که گویی سر کلاس یادگیری زبان انگلیسی هستید. با این تفاوت که هر جا که متوجه نشدید استاد چه میگوید میتونید برگردید و مجدد ویدئو را برای خودتون اجرا کنید.

وب سایتی برای پیدا کردن هم معنی لغات انگلیسی

برای این که بتونید در هر چهار مهارت انگلیسی پیشرفت خوبی داشته باشید باید دامنه لغات خوتونو ارتقا بدید. به همین منظور بهتره که از لغات هم معنی استفاده کنید که گفتار یا نوشتار شما خسته کننده نباشه. بهتون پیشنهاد میکنم که برای پیدا کردن معانی هم معنی از سایت SYNONYM  استفاده کنید.

به دنیای کلمات هم معنی و متضاد خوش آمدید.

برای این که بهتر با این سایت اشنا بشیم من برای مثال کلمه secure به معنی امن را در این سایت سرچ میکنم:

هر کلمه ای که شما سرچ میکنید بر اساس این که اون کلمه چه معانی دارد ، در هر معنی این سایت تعدادی کلمه هم معنی و تعدادی کلمه متضاد به شما نشان میدهد. این وب سایت برای کلمه secure  ده معنی مختلف آوره است که برای هر ده معنی کلمات هم معنی را به شما پیشنهاد داده است.

در زیر معنی شماره دوم این کلمه را برای شما آورده ام.

توجه کنید که هر کدام از کلمات هم معنی و متضاد نیز لینک بوده و میتوانید خود آن کلمه را مجدد سرچ کنید.

در مقاله ای مرتبط لیست 11 سایت یادگیری زبان انگلیسی برای شما با جزئیات آورده ایم. ما شما را در بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی همراهی می کنیم تا در آزمون آیلتس همراه شما باشیم.

درخواست مشاوره رایگان

برای کسب اطلاعات بیشتر درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

دوره های در حال برگزاری :

مشاوره رایگان و ثبت نام :

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نوع دوره :*
متقاضی کدام دوره هستید؟*

مقالات مرتبط :

keyboard_arrow_up